KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 10958014
nr 1095 8014
Gravyrer
kolorerade, 4 st. i ram. 1800-tal, ramens innermått: 29x23
Utrop:
1.000 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 mars 2017
kl 20:23:17
150 kr